לכלוך וכתמים קשים מחלונות – הדרכים הנכונות


1 דקות קריאה

אם אתם מאותם אלה שחשוב להם ניקיון החלונות שלהם בביתם ואשר שומרים ומקפידים על ניקיון בזמנים קבועים אזי אתם בודאי יודעים כמה מטריד אותם כתמים קשים על החלונות ולכלוך טורדני אשר מעיב על תחושת הניקיון של החלונות בבית.חלונות ביתנו החיצוניים חשופים לרוחות בתקופת החורף וכן לגשמים ולאבק בלתי פוסק , כדי להימנע מאותה הצטברות בלתי נמנעת של לכלוך וכתמים קשים ומזיקים על חלונות ביתנו יש להקפיד על ניקוי החלונות כל חודש או חודשיים בצורה יסודית ובמידה וניתן גם מקצועית ומיומנת. כשם שאנו שומרים על ביתנו נקי מבפנים חשוב גם לשמור על החלונות נקיים, הרושם שזה ישאיר הוא עצום ולכן אל לנו להקל ראש בפעולה זו.

לכלוך וכתמים קשים עשויים להופיע על חלונות בבתים הנמצאים בשיפוץ או בבתים חדשים הנמצאים בבניה, החלונות "סובלים " מלכלוך קשה במצבים כאלה ולכן בסיום השיפוץ או הבניה ,לרוב ,בעלי הבית יחפשו חברת ניקיון מקצועית אשר תדאג לניקוי הבית וכן לניקוי החלונות מבפנים ומבחוץ בצורה מיומנת ומקצועית ,כזו שתשאיר את החלונות בבית נקיים מלכלוך ומכתמים קשים אשר נדבקו לחלונות.
שימור החלונות במצבם לאחר הניקוי הוא הכרחי , במידה וננקה את החלונות רק מספר מועט של פעמים בשנה נזניח את החלונות ובכל ניקוי שלהם נבלה שעות בניקיונם ובמידה ונבחר חברת ניקוי חלונות לצורך כך גם נשלם יותר! חשוב לוודא שהחלונות נקיים כשם שרצפות ביתנו נקיים, החלונות שלנו הם למעשה המראה של הבית, לא נרגיש בנוח לפתוח חלונות ביום יפה ומרשים עם חלונות מלוכלכים עם כתמים לא נעימים, מה זה אומר בעצם עלינו כבעלי הבית?!

אנשים נקיים יקפידו על ניקיון יסודי בכל הבית כולל ניקוי חלונות בכל חודש או חודשיים, אל לנו להזניח את חלונות הבית בדיוק כשם שלא נזניח את ניקיונו הפנימי של הבית. במידה ואכן בחרנו בחברת ניקוי חלונות נדאג לסכם את המחיר עבור ביצוע העבודה וכן מועד קבוע    להגעתו של איש הניקיון ובכך נבטיח שלא יצטבר עודף לכלוך על החלונות ונהיה שקטים שהחלונות שלנו מקבלים את תשומת הלב הראוי להם.